МІС УКРАЇНА 2022
Взяти участь!

Участь Національного комітету Міс Україна в Благодійному фестиваль «Жити здорово»

Miss Ukraine | Участь Національного комітету Міс Україна в Благодійному фестиваль «Жити здорово»

11 червня в Дніпропетровську відбувся 3-й щорічний Благодійний фестиваль «Жити здорово», на підтримку спортивного, здорового і екологічного способу життя. У фестивалі, організованому МОС «Єдиний простір» за підтримки Дніпропетровської облради, Дніпропетровської ОДА та Дніпропетровської міськради, активну участь прийняв Національний комітет «Міс Україна» в особі виконавчого директора Ірини Копаниці, 1-ої Віце Міс Україна-2015 Еліни Руденко і « Фонд Мамине серце» в особі Міс Україна-2009 Євгенії Тульчевської. Новим форматом для фестивалю став Благодійний ярмарок за підтримки БФ «Мамине серце», на якій був проданий ексклюзивний світшот від комітету «Міс Україна» з автографом і побажаннями від Міс Україна-2015 Кристини Столоки. В рамках фестивалю було зібрано близько 180 тис. грн, які будуть спрямовані на благоустрій будинків-інтернатів та шкіл області, які беруть участь в єдиному проекті «Школа - мій рідний дім», а також на додаткове навчання молоді. А шість найактивніших школярів, які працювали волонтерами та брали активну участь у підготовці та організації Молодіжної стратегічної сесії-2015 і Міжнародного молодіжного конгресу заохотили поїздкою в Європу.

Фестиваль відкрився спортивним флешмобом «Дніпро, підтримай своїх! Граємо за Україну», а після урочистого відкриття гості фестивалю могли залишити свої теплі побажання нашим спортсменам - учасникам майбутньої Олімпіади в Бразилії, на 8-метровому рушнику. Далі за підтримки БФ «Мамине серце» і Національного комітету «Міс Україна» флешмоб відправиться по містах України, збираючи теплі побажання з усіх куточків нашої країни. В кінці липня на проводах олімпійської збірної до Бразилії рушник з побажаннями буде вручений нашій команді. Дивовижна програма чекала дітей з будинків-інтернатів с. Раївка і с. Василівка, які приїхали на фестиваль «Жити здорово» в рамках проекту «Діти - дітям». Для них організували велику кількість сюрпризів: дитячий анімаційний спектакль, творчі майстер-класи, веселі старти, солодкі подарунки від БФ «Мамине серце». Також хлопців чекала фотосесія і спілкування з Віце-міс Україна-2015 Еліною Руденко і Міс Україна-2009 Євгенією Тульчевською. Вони з радістю і любов'ю спілкувалися з дітьми, фотографувалися і роздавали автографи, розповідали про те, як можна досягти успіху і що в житті має бути цінним.

Кожного, хто провів суботній день в парку Глоби, чекали ярмарки та майстер-класи з Петриківського розпису, ліпнини, плетіння кіс і браслетів, айкідо, самби і танго, фестиваль з черлідингу, аеробіки та фітнесу, турніри зі стрітболу та гольфу і чудовий концерт!

Джерело: commonspace2015.com