МІС УКРАЇНА 2022
Взяти участь!

Учасниці „Міс Україна-2015” стали переможницями всеукраїнських змагань з вейкбордингу Aysina FreeGen Angels Cump

Miss Ukraine | Учасниці „Міс Україна-2015” стали переможницями всеукраїнських змагань з вейкбордингу Aysina FreeGen Angels Cump

29 серпня  відбувся останній із літніх екстремальних дівич-вечорів від Юлії Айсіної Aysina FreeGen Angels Cump на території Х-Парку в SFERA BeachClub, де учасники змогли проявити себе на всеукраїнських змаганнях з вейкбордингу.Претендентки на звання «Міс Україна-2015» стали повноцінними учасниками клубу, спробувавши свої сили на вейкборді. Найяскравіша літня подія для любителів активного відпочинку зібрала багатьох публічних людей.

Серед претенденток на титул «Міс Україна-2015», які ретельно тренувалися не одну вечірку, обрали кращих шляхом участі в Aysina vs Stars. Також до смаку змагання припали Віталію Кличку та Юрію Зозулі. Ближче до середини змагань атмосфера загострилася - бойовий дух розгорався від найсильнішого адреналіну, який не може не виникнути при заняттях вейкбордингом. Але здорова конкуренція не виходила за рамки правил, тому обійшлося без неприємностей.

Цей день запам’ятався усім відвідувачам, адже ще місяць тому багато з них навіть не знали, що означає слово «вейкбординг»!

Але найприємніша частина очікувала учасниць битви Aysina vs Stars в кінці - головний приз від Юлії Айсіної - дизайнерські сукні для переможниць! Обновки отримали Марина Каплан і претендентка на титул «Міс Україна-2015» » Ліана Білінок.