МІС УКРАЇНА 2022
Взяти участь!

Спорт ранок з Міс Україна: healty edition на даху ЦУМ

Miss Ukraine | Спорт ранок з Міс Україна: healty edition на даху ЦУМ

4 серпня на даху ЦУМ відбувся Спорт ранок з Міс Україна: healthy edition, де ми поговорили про здорову красу. Ми поговорили про тенденцію бодіпозитиву, instagtam-шаблони краси, а також про міфи та факти здорової краси. Нашими лекторами під час public talk були:

- Ірина Галай - перша українка, яка підкорила Еверест

- Світлана Фус - лікар-дієтолог з 30-річним досвідом роботи, експерт проектів на провідних телеканалах України і рубрик про харчування в ЗМІ. Автор патентів «Тест раціонального харчування», оцінки і корекції ваги. Засновник і керівник Центру нормалізації ваги Світлани Фус, співзасновник компанії «ProПорція»

Також 4 серпня тренери BodyArt fitness провели функціональне тренування з елементами силового тренінгу, спрямовані на вдосконалення фігури та підвищують рівень фізичної підготовки, витривалість, координацію рухів, швидкість реакції, м’язову силу, допомагають знизити вагу та нормалізують стан нервової системи.

Тренування провели майстер спорту з пауерліфтингу Діма Корольчук, персональний тренер тренажерного залу, фахівець з фізичної реабілітації та лікувальної фізичної культури, який вже третій рік поспіль готує дівчат до фіналу конкурсу Міс Україна, та Віктор Костюк, призер чемпіонатів з армреслінгу.

В цей день BodyArt fitness відзначили трьох кращих участниць та подарували три абонементи на місяць Всіх гостей чекали корисні частування в зоні healthy бару від компанії ProПорція - збалансоване харчування - доставки здорового харчування, розробленого лікарем-дієтологом Світланою Фус. Підтримувати водний баланс нам допомагали VODA UA. Також усі бажаючі змогли зробити фото на пам’ять біля фотозони компанії Floristik.ua

Більше фото: http://missukraine.ua/ru/gallery/sport-utro-s-miss-ukraina-healthy-edition/