МІС УКРАЇНА 2022
Взяти участь!

Презентація претенденток на участь у конкурсі "Міс Україна 2019".

Miss Ukraine | Презентація претенденток на участь у конкурсі

Презентація претенденток на участь у конкурсі
Презентація претенденток на участь у конкурсі

26 червня у Києві відбулася офіційна презентація претенденток на участь у національному конкурсі краси «Міс Україна-2019». 50 красунь з усіх куточків України дефілювали по подіуму ресторанного комплексу Queen, який став офіційним та ексклюзивним партнером заходу. Але ж слід зауважити, що за головну корону країни боротимуться у фіналі всього 25 з цих дівчат.

До початку офіційної частини гості свята мали можливість насолодитися неймовірними столичними краєвидами, невимушено спілкуючись з учасницями та організаторами конкурсу. 

Презентація розпочалася яскравим магнетичним виступом-перформансом учасників театру «Шарж», у ході якого гості побачили головну корону країни – омріяну нагороду учасниць запеклої боротьби. Цього року за ініціативи комітету конкурсу вперше з 1991 року було проведено її ексклюзивну реставрацію. Унікальна прикраса засяяла новим світлом, співмірним з вродою конкурсанток.

Ведучим презентації став Володимир Полуєв, більш відомий як телеведучий головного політичного ток-шоу країни «Пульс» на телеканалі «112 Україна». Елегантні жарти та невимушене спілкування надали святу легкості та створили по-домашньому затишну атмосферу. Володимир легко перевтілився з серьйозного політичного рефері, яким його звик бачити український глядач, на чарівного джентельмена, який відразу зміг закохати в себе учасниць шоу ще до виходу на сцену.

 

Яскравими і запальними виступами порадували присутніх зіркові гості – неймовірні співачки ІНДІРА та сексапільна Анна Добриднєва. Не обійшлося і без сюрпризів: партнери конкурсу ювелірний дім Zarina, бренд Miss Diamond та виробник професійної косметики по догляду за волоссям Keune Haircosmetic Ukraine розіграли серед гостей подарунки, і троє щасливчиків стали власниками їх фірмової продукції.

Звісно ж, «родзинкою» свята стало оголошення 50 учасниць конкурсу «Міс Україна-2019». Почергово у світлі софітів на сцену виходили найдостойніші претендентки, які уже незабаром розпочнуть боротьбу за головну корону країни. Директор конкурсу «Міс України» Вікторія Кіосе наголосила на безпрецедентній кількості заявок, отриманих цього року від бажаючих взяти участь у конкурсі. Кожна з представлених на презентації конкурсанток – результат суперечок і нелегкого вибору організаційного комітету, доказ цілеспрямованості та впертості на шляху до мети його учасниць. Саме тому кожна з них – уже переможниця. Проте корону і заповітний титул отримує лише одна дівчина, ім’я якої стане відоме у фіналі конкурсної боротьби.   

Світла атмосфера літньої презентації та неймовірна концентрація красунь у ресторані Queen надовго запам’ятаються гостям. Проте у дівчат попереду чимало випробувань, у ході яких організатори конкурсу  «Міс Україна» вкотре продемонструють, що краса – це сила, яка своїми найрізноманітнішими проявами здатна врятувати світ.