МІС УКРАЇНА 2022
Взяти участь!

Презентація національного костюма, вечірнього сценічного сукні для конкурсу "Міс Світу"

Miss Ukraine | Презентація національного костюма, вечірнього сценічного сукні для конкурсу

19 листопада 2015 року одному з найбільш місць в Києві, в ресторані ELIZIY, пройшла презентація національного костюма і сувеніру, вечірнього сценічного і подарунків для міжнародного конкурсу Miss World 2015. Символічно, що презентація національного костюма, національного сувеніру та подарунків для Miss World 2015 пройшла саме в ресторані Eliziy - єдиному в Європі ресторані, стилізованому під екзотичний острів. Океанаріум, тропічні дерева, райські птахи, водоспад, - дають можливість відчути себе на екзотичному курорті. Адже саме в таке місце і вирушила Кристина Столока завойовувати перемогу на конкурсі Miss World фінал якого проходитиме в китайському місті Санья, який по праву вважається китайськими Мальдивами.

Зустрічала гостей в ресторані Eliziy Виконавчий Директор комітету Національного конкурсу Miss Ukraine Ірина Копаниця, а побажати удачі і побажань в дорогу Христині Столоке разом з журналістами в цей день прийшли зірки українського шоу-бізнесу, відомий у всьому світі український художник Олександр Клименко, талановиті танцюристи, хореографи і автори національного танцю для конкурсу Miss World 2015 року, Олена Шоптенко та Дмитро Дікусар, Наталя Надточій, Олена Рожкова (Олімпійський балет Red Foxes), «I-я-Віце Miss Ukraine-2015» Еліна Руденко, «II-я-Віце Miss Ukraine 2015» Феріде Ібрагімова, «Miss Ukraine-1995» Влада Литовченко, «Miss Ukraine-2000» Олена Щербань, «Miss Ukraine-2007» Ліка Роман, Благодійний фонд «Свічадо»- партнери за програмою« Нетерплячкі », разом з яким Miss Ukraine-2015 допомагає недоношеним діткам. Популярний телеведучий і ресторатор Євген Тищенко та Miss Ukraine-2009 Евгений Тульчевська передали Кристині Столоцi свої теплі відео-побажання і напуття.

Національний костюм для Miss Ukraine 2015 Кристини Столоки пошитий українським брендом Charodeyki і її ідейним натхненником Оленою Клепко. «У рамках бренду Charodeyki, метою якого є формування образу сучасного українця, з'явилося бажання створити особливий образ, в якому Кристина представить нашу країну в Китаї. Образ української красуні ототожнюється з образом динамічного розвитку нашої країни, який досягається за допомогою синього шовкового плаття, яскравих кольорів на його тлі з використанням каменів Swarovski. Синій символізує небо, вічність, постійність, вірність. Його вважають кольором умиротворення, глибоких роздумів. Геральдичний синій колір позначає цнотливість, чесність, добру славу і вірність. Колірна гамма вишивки сукні в поєднанні з кольором тканини створюють витончений і аристократичний образ. Звичну вишивку, характерну для західних областей України (суцільні вишиті смуги), ми замінили на великі складки з елементами об'ємної вишивки бісером. Вишивка основної частини на плаття нагадує традиційну Петриківський розпис, квіти якого символізують красу, життя, молодість, жіночність »- розповідає про костюм Олена Клепко. Доповнюють образ національного костюма аксесуари з мотивами робіт Марії Приймаченко та героїв українських казок від ТМ «Диво».

Матеріал сукні: італійський дикий шовк чесуча.

Матеріали вишивки: бісер, кристали Swarovski.

Вечірні сукні для конкурсу Miss World створені українським дизайнером Катериною Лукашик, яка спеціалізується на пошитті вишуканих суконь. Дизайнер створила для Кристини Столоки більше 10 образів. Сьогодні Катерина Лукашик автор і творець власної корсетній технології, родзинкою якої стали моделюючi корсети з унікальними властивостями утяжки до 20 см. Основною метою дизайнера було вміло сформувати силует, підкреслити жіночність. У вечірніх нарядах для Кристини Столоки Катерина Лукашик використовувала високоякісні матеріали: мережива, шовк, солтис, шкіру, трикотажі благородних відтінків, а також натуральні камені і кристали Swarovski. Всі вони в енергетично сильних кольорах. Це кольори довіри, гордості, ніжності, перемоги. У таких сукнях дівчина - еталон краси, вона притягує погляди. Її красу можна порівняти зі шлейфовим ароматом дорогих парфумів. Такі сукні поза модою і поза часом. Вони одягаються з особливої ​​нагоди. Вечірні сукні Катерини Лукашик високо оцінені українськими селебрітіс, постійними клієнтами з США, Італії, ОАЕ. Серед її клієнтів Miss World 2011, «Міні Miss World-2015», фіналісти телешоу «Маленькі гіганти» та інші.

Національним сувеніром з України, який Кристина Столока привезе на міжнародний конкурс Miss World стала картина української художниці Ірини Третьяк під назвою «Україна». Робота «Україна» символізує свободу, чистоту, простір і невинність природи. Поле пшениці, чисте блакитне небо .... Індивідуальна фігуративна техніка автора створює глибинний візуальний ефект. Картина - подарунок Влади Литовченко. Конкурс національних сувенірів - давня традиція Міжнародного конкурсу краси Miss World. Всі дівчата-учасниці, а в цьому році це понад 120 країн світу, привозять з собою національні сувеніри, які продаються на аукціоні, а зібрані кошти спрямовуються на благодійні цілі щодо захисту дітей.

Ще одним незвичайним подарунком, який Кристина Столока привезе на міжнародний конкурс Miss World в Китай став раритетний фотоальбом «Мальовнича Україна», подарований київським видавництвом «Саміт-Книга». Цей подарунок стане експонатом музею оргкомітету Miss World в Лондоні, оскільки всі дівчата-учасниці, починаючи з цього року, привозять книгу або фотоальбом про свою країну. «Мальовнича Україна» - один з найяскравіших і найбільш повних фотоальбомів України, що включив в себе більше 400 фотографій кращих фотомитців країни (Ю. Бусленко, В. Хмари, В. Ландера). Книга випущена під патронатом першого Прем'єр-міністра України Вітольда Фокіна і тиражувана в Німеччині в 1997 роцi. На сьогодні фотоальбом є раритетним виданням.

Прикраси для  Кристини Столоки представлені українським дизайнером аксесуарів Оленою Романовою (бренд HELENA ROMANOVА). На створення головного убору «Sirena», наданого для Христини Столокі на конкурс, Олену надихнув грецький міф про сирен - напівптахів-напівжінкою з чарівними голосами. Улюблені матеріали дизайнера - метал, шкіра і натуральне каміння. Прикраси HELENA ROMANOVА користуються особливою популярністю серед зірок українського шоу-бізнесу. Дизайнер також щільно співпрацює з українськими брендами одягу Tago, Cathy Telle, Uber love.

Китайське місто Санья, в якому буде проходити фінал Miss World 2015 року, не дарма вважають китайськими Мальдивами - тепле море, ласкаве сонце і нескінченні пляжі. Допомогти Кристині Столоцi гідно і чарівно виглядати на пляжах і біля басейнів взялася мережу магазинів жіночої нижньої білизни і купальників Belle Femme, надавши Miss Ukraine 2015 розкішні купальники марок Touche, Bipbip і Toccata. Актриса і модель Джіджі Хадід знімалася в купальниках марки Touche. Сьогодні монокіні від Touche з великим воланом яскраво червоного кольору внесе ноту граціозності і пристрасті в пляжний образ Кристини. У руслі модного квітковому тренду в принтах Miss Ukraine 2015 вибрала цілісний купальник від Bipbip в стилі ретро з червоним поясом на талії, що підкреслює красу вигинів і бандо від Toccata, що поєднує в собі привабливість і бездоганність ліній.

Обувний партнер Miss Ukraine – Antonio Biaggi

Партнер фiтнес-пiдготовки Miss Ukraine к Miss World – Tsarsky City Resort

Beauty-партнер - салон краси Hyogo fleur

Повсякднний гардероб Miss Ukraine на конкурсi Miss World: ТМ Charodeyki, ТМ TAGO

З усіма фото з заходу ви можете ознайомитися у фотоальбомі на нашій офіційній сторінці в Facebook