МІС УКРАЇНА 2022
Взяти участь!

Презентація костюмів Міс Україна 2017

Miss Ukraine | Презентація костюмів Міс Україна 2017

Київ, 5 жовтня 2017 року в розкішному ресторані високої кухні COIN сім'ї ресторанів Миколи Тищенка в самому серці Києва відбулася презентація вечірніх сценічніх суконь і повсякденного гардероба для Miss World-2017, Miss International-2017 і Miss Earth-2017. «Міс Україна-2017» Поліна Ткач представлятиме нашу країну на Miss World-2017 18 листопада в місті Санья, Китай. Miss Ukraine International Ксенія Чифа представляє нашу країну на конкурсі Miss International-2017 14 листопада в Токіо, Японія, а Miss Ukraine Earth Діана Мироненко на конкурсі Miss Earth-2017, фінал якого відбудеться рівно через місяць - 4 листопада на Філіппінських островах.

На прес-коктейль зібралися гості, члени журі конкурсу і журналісти, щоб побажати удачі і дати напуття в дорогу Поліні Ткач, Ксенії Чіфі і Діані Мироненко. Зустрічала гостей в ресторані COIN Виконавчий Директор комітету Національного конкурсу «Міс Україна» Ірина Копаниця, Першою на сцену побажати удачі нашій конкурсантці піднялася «Міс Україна 2016» Олександра Кучеренко, гідно представила Україну в минулому році на конкурсі Miss World 2016 - «Я бажаю дівчатам максимально проявити себе на конкурсах. Це - супершанс у вашому житті. Ретельно підготуйтеся і приділіть особливу увагу конкурсу талантів. Найважливіше - вміти знайти взаєморозуміння з іншими учасницями». Після неї побажання і напуття перемоги бажали кастинг-директор Національного комітету Міс Україна Єлизавета Чепель, представник «Книги рекордів України» Олег Іваненко, актор кіно Юрій Ткач разом зі своєю партнеркою по проекту «Танці з зірками» Ілоною Гвоздьової, Miss Ukraine International-2016 Вікторія Кіосе , дизайнери Катерина Лукашик та Юлія Айсіна, режисер нового українського анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня» Олександра Рубан, засновниця Олімпійської команди черлідерів ReD Foxes Олена Рожкова побажала дівчатам гордо нести ім'я нашої країни і повертатися тільки з перемогою. Багато теплих слів звучало від давнього партнера і друга Оргкомітету конкурсу Народного художника Володимира Козюка, який спеціально приїхав на захід з Вінниці.

 

Більше фото: 

Перший вихід всіх трьох дівчат був в сукнях для конкурсів національних костюмів авторства дизайнера Юлії Магдич. Завершували і підкреслювали національні образи вінки від бренду VESNA accessories - українського бренду ексклюзивних прикрас ручної роботи.

В паузі між зміною нарядів Поліна Ткач заінтригувала всіх присутніх фрагментом своєї танцювальної програми під легендарну пісню Doris Day «Perhaps Perhaps Perhaps», яку презентуватиме на конкурсі талантів під час Фіналу «Міс Світу 2017».

Вечірнє сценічне плаття для «Міс Україна-2017» Поліни Ткач створено українським брендом Katherine Lukashyk, яка спеціалізується на пошитті вишуканих суконь. Наряд для фіналу конкурсу Miss World-2017 бежево-золотистого кольору з великою пишною спідницею і моделює корсетом. «Побувавши в 2015 році в Китаї на Miss World-2015, я задумалася як створити не просто красиве блискуче плаття, а плаття з певною місією, яке буде еталоном жіночності і укладати в своїй ідеї символ нашої країни. Загальновідомий символ України - це колоски хліба, урожай і родючість. Саме колоски у вигляді променів ми нанесли спеціальним напиленням на моделює корсет спеціальними принтами. У такій сукні дівчина ніби переноситься в епоху королівських часів і розкішних пишних нарядів!» - розповідає про ідею сукні Катерина Лукашик. На пошиття такої сукні було витрачено понад 200 годин ручної роботи і більше 30 метрів спеціально замовленої з Італії тканини. На сцені, під променями софітів, це плаття дуже красиво блищить і переливається різними відтінками кольорів. Родзинка нарядів від Katherine Lukashyk - моделюють корсети, що створюються за запатентованою технологією дизайнера і елегантний стиль. У 2015 році, для «Міс Україна-2015» - Кристини Столоки Катерина Лукашик створила 14 суконь для конкурсу «Міс Світу-2015» в тому числі і фінальна сукня. У 2016 році дизайнер створила шість вечірніх і фінальна сукня для Miss Ukraine International-2016 Вікторії Кіосе для фіналу на Miss International 2016.

 

Для Miss Ukraine International Ксенії Чіфи дизайнери бренду Dominiss створили розкішне вбрання під назвою Butterfly Love. При пошитті сукні застосовувалася виключно ручна робота - вишивка камінням, бісером та більше 1000 метеликів, що летять, пурхають на шлейфі довжиною в 2,5 метра, які ретельно створювалися досвідченими майстрами тільки вручну.

Miss Ukraine Earth Діана Мироненко на конкурсі Miss Earth-2017 буде в ексклюзивному вечірній сукні від бренду AYSINA із спеціально розробленою в Індії капсульної колекції для фіналу «Міс Україна 2017». Кілька сотень швачок з Індії, створювали тканини і вишивали вручну їх бісером по створеним авторських ескізах дизайнера. Сукня шилась близько 3 місяців. Сама Юлія Айсіна впевнена, що енергетичний посил цього сукні запрограмований тільки на перемогу.

 

Крім виходів у вечірній сукні і національному костюмі в цьому році на конкурсі Miss Earth-2017 вперше пройде конкурс костюмів супергероїв на тему екології та захисту навколишнього середовища. Образ Діани Мироненко натхненний Мавкою - захисницею і Душою лісу, головною героїнею майбутнього українського анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня». Мультфільм вийде на екрани в 2019 році. Сукня, яка буде на Діані, розроблена дизайнером і художником по костюмах анімаційного фільму Ольгою Навроцькою та входить в капсульну колекцію MAVKA. Наряд поєднує в собі елементи національної візуальної символіки і міфології, природні мотиви - все, що знаходить відгук у тематиці мультфільму і створених для нього світів Лісу і Людей. Мультфільм «Мавка. Лісова пісня» створений за мотивами української п'єси Лесі Українки «Лісова пісня» і заснований на українських міфах і культурних традиціях. Сюжет буде зрозумілий найширшії аудиторії по всьому світу, але разом з тим він містить в собі чарівність і оригінальність слов'янської автентики, що принесе глядачам щось нове, оригінальне і до сих пір не розкрите в світовій анімації. Місія мультфільму «Мавка. Лісова пісня» тісно переплітається з основною місією конкурсу Miss Earth, учасники якого презентують проекти для поліпшення екологічної сітуації як на глобальному, так і на регіональному рівні. Анімаційний фільм привертає увагу до екологічних проблем: вирубка українських лісів і зникнення все більшої кількості представників української флори і фауни, а також допомагає донести важливість і актуальність проблем екології підростаючому поколінню, в чиїх руках - майбутнє планети. Одне з творчих рішень творців мультфільму - впровадження в магічний світ Лісу Мавки рослин і тварин з Червоної Книги України. Над створенням мультфільму працює анімаційна студія Animagrad (FILM.UA Group).

На презентації Оргкомітет «Міс Україна» представив відеоролик-візитку Поліни Ткач для конкурсу «Міс Світу 2017». Як відомо, оргкомітет конкурсу Miss World дуже велику увагу приділяє соціальним програмам, які учасниці з кожної країни презентує під час конкурсу Miss World. Після перемоги на «Міс Україна 2017» Поліна Ткач приєдналася і бере активну участь у соціальній програмі з розповсюдження наставництва, яку підтримує Оргкомітет «Міс Україна». Це Національний проект, який повинен допомогти за кілька років поліпшити статистику успішної соціалізації дітей після їх випуску з інтернатів. Підписання меморандуму про наставництво з губернаторами вже успішно проведено в 7 областях. Саме за цією програмою і був презентований ще один відеоролик-візитка за участю Поліни Ткач.

Ще одним незвичайним подарунком, який Поліна Ткач везе на міжнародний конкурс «Міс Світу» в Китай став фотоальбом відомого українського художника Сергія Васильківського, подарований київським видавництвом «Саміт-Книга». Цей подарунок стане експонатом музею оргкомітету «Міс Світу» в Лондоні, оскільки вже другий рік поспіль всі дівчата-учасниці привозять книгу або фотоальбом про свою країну. Сергій Васильківський - яскравий представник української національної школи живопису, що продовжував традиції передвижників. Для художника характерний інтерес до національних образам і історії. Перед смертю він заповів Музею археології та етнографії Слобідської України понад 1340 своїх творів і значну грошову суму для створення в Харкові великого національного художнього музею. Художник Сергій Васильківський залишив майже 3000 робіт, в останні дні життя півтори тисячі з них він передав Харківському художньому музею. На жаль, велика частина з них загинула під час Другої Світової війни, і сьогодні в музеях і приватних збірках знаходиться близько 500 його творів.

Прикраси для Поліни Ткач, Ксенії ЧІФи і Діани Мироненко надані діамантовим партнером конкурсу «Міс Україна» - Geraldo Diamond Club від Ювелірного бренду Geraldo. Вечірня сукня Поліни Ткач буде доповнено розкішним гарнітуром. Браслет, сережки, кільце і кольє загальною вагою близько 100 (!) Карат виконані з білого золота в круглих білих діамантах з невидимими закріпками. Такий гарнітур - дуже складний у виробництві і є справжнім витвором ювелірного мистецтва.

Офіційний make-up партнер - «Школа макіяжу Ірини Хомякова» надали учасницям косметички з повним набором необхідних косметичних засобів на конкурсах.