МІС УКРАЇНА 2022
Взяти участь!

Презентація образів Леоніли Гузь для конкурсу "Міс Світу-2018

Miss Ukraine | Презентація образів Леоніли Гузь для конкурсу

Презентація образів Леоніли Гузь для конкурсу
Презентація образів Леоніли Гузь для конкурсу

1 листопада 2018 року в ресторані високої кухні COIN сім'ї ресторанів Миколи Тищенка відбулася презентація вечірньої сукні і повсякденного гардероба для Miss World-2018. «Міс Україна-2018» Леоніла Гузь представить нашу країну на Фіналі Miss World-2018 8 грудня місті Санья, Китай.

 

Зустрічала гостей в ресторані COIN Виконавчий Директор комітету Національного конкурсу «Міс Україна» Вікторія Кіосе. Вона побажала удачі в дорогу Леонілі разом з журналістами і гостями дійства - Олегом Лісогором, В'ячеславом Соломкою, актором Юрієм Ткачем, телеведучим Володимиром Остапчуком, співачкою Анною Добридневою, співак Вадимом Олійником, «Міс Україна 2016» Олександрою Кучеренко, «Міс Україна 2017» Поліною Ткач, Miss Ukraine Earth 2016 Альоною Бєлової, Дашею Щасливої, Миколою Тищенком, Фарідом Сафаровим, ведучеей Уляною Пчолкіною, дизайнерами Юлією Айсіної, Катериною Лукашик.

Також порадами для завоювання головної корони краси поділилися:

- Анна Пономаренко, редактор журналу Marie Claire, стиліст

- Фарід Сафаров, викладач етикету та дипломатичного протоколу, лектор «Etiquette School»

- Ірина Хомякова, засновник Школи макіяжу Ірини Хомякова, топ-візажист компанії INGLOT в Україні та Грузії.

Вечірню сценічну сукню для «Міс Україна - 2018» Леоніли Гузь створено українським брендом Katherine Lukashyk, яка вже багато років спеціалізується на пошитті вишуканих суконь. Наряд для фіналу конкурсу Miss World-2018 носить назву «Кришталевий ефект або блиск діаманта». Дизайнер Катерина Лукашик створювала сяйво, ніжність і розкіш в світлих тонах. Багато хто стверджує, що українська краса символізується з блиском кристалів. У цьому вбранні злилися воєдино цінність жіночої краси і блиск кристалів. Основа сукні - корсетная спідниця, на пошив якої майстри витратили близько 500 годин копіткої ручної роботи. Основа - сітка з нанесенням кристалічних паєток і глітер, які блищать і переливаються при попаданні на них світла софітів. На основу сукні пішло 150 метрів сітки, 200 метрів фіксуючого регіліна і більше 30 метрів основний блискучою ткані.За рахунок вбудованого каркаса, розробленого за запатентованою технологією пошиття корсетів, спідниця має чітку форму квітки і не деформується при русі. За допомогою таких дизайнерських хитрощів плаття виглядає виразно і максимально ефектно саме для особливо важливих подій і сцени, воно підкреслює харизматичність, шарм і грацію.

Прикраса для фінального виходу у вечірньому сценічному плаття зроблено дизайнером прикрас Оленою Романової (бренд Helena Romanova). Вінець виконаний з мережива, кришталю, бісеру, страз в авторській техніці.

Дизайнерське плаття-вишиванку «Сіал» для конкурсу національних костюмів підготувала українська ТМ Foberini. У візерунку використані елементи вишивки гладдю Новобасанського рушника Чернігівської області. Головним символом вишивки є троянда - символ чистоти, любові, краси і милосердя. Рожевий колір - символ любові, молодості і романтики. Доповнює плаття-вишиванку пояс з китицями. Завершує національний образ ексклюзивний вінок, який став частиною національного костюма претендентки на звання Міс світу 2018 від України - Леоніли Гузь. Вінок створили майстри сервісу оренди головних уборів NAGOLOVYот дизайнера Лесі Патоки. Аксесуар виготовлений вручну і є сучасною інтерпретацією традиційного святкового українського вінка.

На презентації Оргкомітет «Міс Україна» продемонстрував відеоролик-візитку Леоніли Гузь для конкурсу Miss World 2018 і благодійне відео, яке традиційно створюють всі учасниці фіналу Miss World. Також своє відеопривітання Леонілі Гузь записали Miss Ukraine International-2018 Богдана Тарасик і Miss Ukraine Earth-2018 Анастасія Кривохижа, які вже готуються до фіналів Miss International-2018в Токіо, Японіяі Miss Earth-2018на Філіппінських островах.