МІС УКРАЇНА 2022
Взяти участь!

Претендентки на титул «Міс Україна» споряджають діток-переселенців із Донбасу до школи!

Miss Ukraine | Претендентки на титул «Міс Україна» споряджають діток-переселенців із Донбасу до школи!

З нагоди Дня Знань 1 вересня десять найкрасивіших дівчат країни зробили добру справу. Претендентки побували в гостях у багатодітної родини Родікових - переселенців із Макіївки.

У цій сім’ї десятеро дітей – 5 рідних та 5 прийомних: великий дружний загін на чолі з татом Володимиром Родіковим і мамою Діаною Родіковою.  Вони поїхали з рідної Макіївки 12 червня 2014 року, коли селищем проїхали перші ДНРівські танки. За рік поневірянь у них з’явився власний будинок у селі Гатне у Києво-Святошинському районі, середні діти пішли до місцевої школи, двоє найстарших, Олександра і Богдан, - вже студенти. Глава сім’ї так пояснює дитячий склад: "два по 4, три по 6, два по 9 і по одному – 10-и, 15-и та 18-и років". У цьому році до першого класу зібралися дівчатка-трійнята.

Претендентки на звання "Міс Україна-2015" привезли їм все необхідне до школи: форму, вишиванки, банти, туфельки і гольфи, зошити-ручки-лінійки та багато іншого. Двом п'ятикласникам-хлопчикам та сестричкам  дістались вишиванки, спортивні костюмчики і форми. У свою чергу дружна родина Родікових приготувала 3 фірмові сімейні торти і влаштувала дівчатам чаювання.

Це був, мабуть, той єдиний випадок, коли красуні, незважаючи на фінал конкурсу "Міс Україна", який наближається і який відбудеться 22 вересня, дозволили собі по шматочку торта. Батьки розповіли гостям, що діти добре навчаються, навіть краще, ніж у Макіївці. На Донбасі вони вчились у російськомовній школі. Тут же - із задоволенням вивчають українську мову. Що вони і продемонстрували під час чаювання: майбутні першокласники читали вірші та гордо розповідали всі куплети Гімну України. Дівчата ж у відповідь співали родині Родікових мелодійні українські пісні.