МІС УКРАЇНА 2022
Взяти участь!

Претендентки на титул „Міс Україна” побували на головній lingerie-вечірці сезону

Miss Ukraine | Претендентки на титул „Міс Україна” побували на головній lingerie-вечірці сезону

Пульс столичного світського життя знову забився частіше – розпочався новий сезон, і стартував він із гучної вечірки Grand Opening Silenza Party.

27 серпня у столичному ТРЦ Gulliver відкрився флагман мережі мультибрендів нижньої білизни Silenza. На вечірці Silenza представила обличчя своєї рекламної кампанії - Ксенію Палфі, яка зіграла ексклюзивний dj-сет для гостей.

Ключовим моментом вечірки стало lingerie show, в рамках якого Silenza продемонструвала найсвіжіші модні тренди у світі білизни. Святкову атмосферу створювали смачні коктейлі на основі динного лікеру та вишукані букети.

Привітати Silenza з днем народження флагмана прийшли Ольга Сумська, Даша Малахова, Ірина Данилевська, Ана Варава, Уляна Бойко, Дар’я Трегубова, Яна Алтухова, Анна Баздрева, редактори модних журналів, стилісти та модні блогери, а також найкрасивіші дівчата країни, претендентки на корону конкурсу Miss Ukraine 2015, lingerie-партнером якого стала Silenza.

Silenza зробила подарунки конкурсанткам, а також провела вікторину серед гостей – було розіграно три подарункових сертифіката від бутіка.