МІС УКРАЇНА 2022
Взяти участь!

Прес-коктейль "Міс Україна-2019"

Miss Ukraine | Прес-коктейль

Прес-коктейль
Прес-коктейль

14 листопада в ресторанному комплексі QUEEN відбувся прес-коктейль Міс Україна 2019 з нагоди її від'їзду в Лондон на міжнародний конкурс Міс Світу, який відбудеться 14 грудня.

На заході були представлені образи, в яких Маргарита Паша буде дефілювати на сцені головного світового конкурсу краси. Представникам преси Маргарита розповіла, як вона готується до конкурсу, як змінилося її життя після перемоги і що відчуває перед відльотом.

"В Лондон я лечу виключно за короною Міс Світу ". Партнери нашого конкурсу настільки добре мене підготували та вклали стільки сил, уваги та своєї роботи, що просто не маю морального права їх підвести. Я зроблю все, щоб повернутися в Україну з перемогою" , - сказала Міс Україна 2019 Маргарита Паша.

На прес-коктейлі представникам ЗМІ та партнерам конкурсу презентували відео-візитку Маргарити Паша для конкурсу «Міс Світу». Родзинкою прес-коктейлю стала демонстрація фінального сукні, в якому Міс Україна вийде на конкурсі Miss World в Лондоні.

Організатори представили всіх партнерів, які в цьому році займалися підготовкою найкрасивішої дівчини країни на світовий конкурс.

Фінальна сукня від українського дизайнера Катерини Лукашик.

Вечірні образи від українського бренду Аnna sposa group.

Вечірні сукні - Аriamosalon і Аriamo fashion group.

Аксесуари - Handmade прикраси Vesna accessories.

Вечірні сукні від українського дизайнера Катерина Чепак, бренд Tendens.

Вишиванка - український дизайнер Юліія Магдич.