МІС УКРАЇНА 2022
Взяти участь!

Переможниці "Міс Україна 2016" відвідали Авдіївський Центр адаптації інвалідів "Подолання"

Miss Ukraine | Переможниці

Фіналістки конкурсу краси «Міс Україна 2016» в складі: «Міс Україна 2016» Олександри Кучеренко, Miss Ukraine Earth 2016 Олени Бєлової, «II-ой-Віце Міс Україна-2016» Валерії Шатська,«I-ой-Віце Міс Україна-2016» Дарини Буянової і Ірини Копаниці, виконавчого директора комітету Національного конкурсу відвідали Авдіївський Центр адаптації інвалідів «Подолання» і багатодітну сім'ю Мар'єнко з Авдіївки (8 дітей). Дівчата приїхали в Авдіївку не з порожніми руками. Для 20-30 діток з Центру адаптації інвалідів «Подолання» (6-15 років) вони приготували подарунки, сувеніри і музичні плеєри. Також був проведений огляд стану Центру на предмет поліпшення житлових умов з метою майбутнього ремонту. Вихованці Центру адаптації інвалідів «Подолання» приготували для переможниць і фіналісток «Міс Україна 2016» невеличку концертну програму з піснями і танцями, а тепла зустріч завершилася дружніми селфі. Для багатодітної сім'ї Світлани Мар'єнко з селища Ластівчине, що під Авдєєвої, дівчата приготували в подарунок пральну машину, яка в такий великій родині ніколи не буде зайвою.

 

«Це загальновідома світова практика підтримки конкурсами краси соціальних і благодійних проектів з метою залучення уваги громадськості до тієї чи іншої проблеми. Коли нам надійшло запрошення відвідати межуюче з зоною АТО місто, серед дівчат, наших переможниць, - хто сумнівається, не було. Сподіваємося, що для фіналісток конкурсу ця поїздка була важливим життєвим уроком і принесе для тих, кого вони приїхали підтримати, чисто практичні результати» - говорить про проект Ірина Копаниця, Виконавчий Директор комітету Національного конкурсу.

 

«Що може бути страшніше життя в умовах війни, коли страждають твої рідні люди, коли втрачаєш віру в себе і надію в краще? «Я інвалід. Мені допомагає мама. Я вишиваю, займаюся рукоділлям, квілінгу, роблю віночки, фігурки з солоного тіста. Я вкладаю в це свою душу, щоб було красиво, щоб дарувати радість людям. Я хочу, щоб і ви так робили, тому що, на відміну від мене, у вас є всі можливості для цього - здоров'я, гроші, успіх...»Такі зворушливі слова сказала мені дівчинка з Авдіївського Центру адаптації людей з інвалідністю «Подолання». Ми з фіналістками конкурсу приїхали туди і відвідали багатодітну сім'ю з села Ластівчине, щоб підтримати дітей, зробити для них свято з подарунками, мотивувати їх на розвиток талантів. І разом з тим самі отримали від них велику частку позитиву і натхнення. Я дуже хочу, щоб був мир! У державі, сім'ях і серцях українців. Щоб вони вірили в себе і боролися за своє здоров'я і щасливе життя!»- Ділиться враженнями від поїздки «Міс Україна 2016 »Олександра Кучеренко. Її слова підтримує і Олена Бєлова, Miss Ukraine Earth 2016: «Ніхто з нас не застрахований в житті ні від хвороби ні від війни. Шалено сумно, коли на плечі людини звалюються обидва ці несамовиті нещастя. Але наскільки світло стає на душі, коли бачиш, якими сильними і позитивними залишаються ці люди! Ми хотіли привезти їм свято, а натомість були самі обдаровані душевним теплом, щирими посмішками і теплими обіймами! Я знаю, що немає нічого неможливого для того, хто вірить. Хочу побажати, щоб у вихованців Центру адаптації інвалідів «Подолання» і жителів Авдіївки було міцне здоров'я і нарешті мирне небо треба головою!»

 

Ідея благодійного візиту в Авдіївку належить генеральному директору Авдіївського коксохімічного заводу Мусі Магомедова. «Запросивши до нас в гості переможниць конкурсу краси «Міс Україна» ми хотіли звернути увагу всього суспільства і всіх українців на проблеми наших інвалідів і показати що, Авдіївка не забуті прифронтовій населений пункт, а повноцінне місто, що живе повноцінним життям».