Кастинг конкурсу «Міс Україна-2020»
Заповнити анкету

Офіційна заява Оргкомітету Національного конкурсу краси «Міс Україна» щодо дискваліфікації та позбавлення титулу «Міс Україна-2018» Вероніки Дідусенко

Miss Ukraine | Офіційна заява Оргкомітету Національного конкурсу краси «Міс Україна» щодо дискваліфікації та позбавлення титулу «Міс Україна-2018» Вероніки Дідусенко

Офіційна заява

Оргкомітету Національного конкурсу краси «Міс Україна»

щодо дискваліфікації та позбавлення титулу

«Міс Україна-2018» Вероніки Дідусенко

 

 

У зв’язку із порушенням учасницею, Веронікою Дідусенко, умов Договору та Правил проведення Національного конкурсу краси «Міс Україна», її дискваліфіковано. 

Вероніка Дідусенко, перш ніж подати заявку на участь у конкурсі, погодилась із Правилами проведення конкурсу «Мiс Украiна». Окрім того, договір, підписаний учасницею, містить безпосередньо інформацію, що він укладений відповідно до Правил проведення Національного конкурсу краси «Міс Украі
̈на». 

В умовах Договору зазначено, що учасниця ясно розуміє умови та наслідки своїх дій і відповідні положення, встановлені цим Договором та  Правилами та зобов’язується суворо дотримуватися умов Договору та Правил.

Відповідно Правил проведення Національного конкурсу краси «Міс Украі
̈на», особа, яка бажає взяти участь в Національному конкурсі краси «Міс Україна» має відповідати, окрім іншого, наступним вимогам (є чинними на період Конкурсу):
- не перебувала/ не перебуває в шлюбі;
- не має дітеи
̆. 

Такі самі вимоги зазначені в офіційній формі (OFFICIAL ENTRY FORM), яка міститься в об’єднаних правилах та умовах участі у конкурсі "Міс світу" 2018 року.

Наслідки порушення таких вимог також передбачені в Правилах проведення Національного конкурсу  краси «Міс Украі
̈на»: «Організатор залишає за собою право в безапеляційному порядку виключити з числа Претенденток/Учасниць, осіб які надали недостовірні відомості (або які не надали додаткову інформацію та документи для їх підтвердження).   

Вероніка Дідусенко надала недостовірну інформацію, підтверджуючи, що не перебувала в шлюбі і не має дітей. 

У зв’язку із цим найближчим часом тим самим складом журі буде переобрано Міс Україна 2018. Оголошення імені нової Міс Україна 2018 відбудеться під час телеверсії фіналу конкурсу краси "Міс Україна - 2018" у неділю, 30 вересня, о 23:30 на телеканалі "1+1".