МІС УКРАЇНА 2022
Взяти участь!

Офіційне звернення Національного комітету "Міс Україна" до учасниць конкурсу "Міс Світу-2018" про дискваліфікацію фіналістки "Міс Україна-2018"

Miss Ukraine | Офіційне звернення Національного комітету

Шановні учасниці!

Нещодавно, Національний комітет "Міс Україна" отримав інформацію про те, що більшість учасниць конкурсу "Міс Світу 2018" отримали повідомлення від екс-учасниці "Міс Україна 2018" - Вероніки Дідусенко. Від імені Національного комітету "Міс Україна" ми приносимо свої вибаченя кожній з вас за те, що Вероніка Дідусенко своїми діями відволікає вас в цей важливий період вашого життя.

Крім того, ми хочемо поточнити ситуацію, що склалася під час фіналу конкурсу "Міс Україна 2018". 23-річна Вероніка Дідусенко з Києва отримала корону і титул "Міс Україна-2018" 20 вересня 2018 року. Але через кілька днів Вероніка Дідусенко була дискваліфікована через порушення правил конкурсу.

Веронікою надала неправдиву інформацію щодо свого соціального статусу та наявності дітей, цим самим ввела в оману Національний комітет "Міс Украина" разом з усіма українцями, які слідкували за фіналом конкурсу.

Перед тим, як взяти участь у конкурсі "Міс Україна", всі учасниці підписують угоду, тим самим, погоджуючись з правилами конкурсу. Таким чином, всі учасниці несуть юридичну відповідальність.

1. Вероніка Дідусенко порушила умови контракту і не понесла за це юридичну відповідальність.

2. Вона продовжує використовувати титул "Міс Україна", незважаючи на те, що не має на це право.

3. Вона завдає шкоди репутації України на світовій арені.

Національний комітет "Міс Україна" вважає, що бути матір'ю - це прекрасна місія в нашому світі. Єдина ідея, яку ми хочемо донести від Національного комітету "Міс Україна" претенденткам на титул "Міс Світу-2018", полягає в тому, що володарка титулу "Міс Україна", а також "Міс Світу" повинна бути прикладом для наслідування. Таким чином, для володарки титулу "Міс Україна" велика ганьба бути нечесною.

В Україні є альтернативний конкурс під назвою "Місіс Україна" відповідно до правил котрого, конкурсантка може мати дітей і бути заміжньою.

Ще раз приносимо вибачення від імені Національного комітету "Міс Україна" і сподіваємося на ваше розуміння.

Щиро бажємо удачі всім учасницям конкурсу "Міс Світу 2018"!
Ми переконані, що ваша країна пишається кожною з вас!