МІС УКРАЇНА 2022
Взяти участь!

Національний комітет "Міс Україна став власником ліцензій найбільших Міжнародних конкурсів краси

Miss Ukraine | Національний комітет

Дорогі друзі, раді повідомити, що Національний комітет конкурсу «Міс Україна» з недавніх пір є офіційним представником і володарем всже трьох ліцензій одних з найбільш масштабних міжнародних конкурсів краси Miss World, Miss Earth і Miss International!

Однією з основних місій для нас, як і для організаторів цих конкурсів, є гідне представлення нашої країни і популяризація України в усьому світі. Наша команда щодня працює над іміджем конкурсу, віддаючи більшу частину часу благодійним та соціальним ініціативам і культурним проектам.

Учасниці конкурсу краси «Міс Україна» є втіленням зовнішньої і внутрішньої краси і благородства. При відборі конкурсанток почесне журі бере до уваги активну соціальну діяльність дівчат, їх хобі та освіченість. Переможниці відправляються представляти Україну на конкурсах Miss World, Miss Earth і Miss International! Хотілося б виділити основні факти про міжнародні конкурси краси, представляти нашу країну на яких відправляться переможниці «Міс Україна»!

Miss World - це:

Найбільший конкурс краси, який проводиться з 1951 року. Телеаудиторія фінального шоу охоплює глядачів більш ніж в 200 країнах. Учасниці з 120 країн світу. Основна місія конкурсу - благодійні ініціативи «Beauty with a purpose».

Miss Earth - це:

Один з найпрестижніших конкурсів краси у світі, що проводиться під егідою ООН. Основна місія конкурсу - збереження Землі, охорона оточуючого середовища, живої природи. Конкурс проводиться на Філіппінах. Переможниця стає послом ООН з питань розвитку Програми по збереженню навколишнього середовища.

Miss International - це:

Четвертий за величиною конкурс краси в світі, який проводиться з 1960 року. Благодійною місією конкурсу є Світ на Землі, допомога дітям з бідних сімей по всьому світу (через програми UNICEF та інші організації). Конкурс проводиться в Японії.