МІС УКРАЇНА 2022
Взяти участь!

Miss Xtreme Games

Miss Ukraine | Miss Xtreme Games

В один з літніх спекотних днів Оргкомітет Національного Комітету «Міс Україна» вирішив провести випробування для претенденток конкурсу краси «Міс Україна-2017» на витримку, силу і спритність. Адже бути претендентками, а потім і фіналістками «Міс Україна-2017» - це не тільки вміння подати себе на fashion-показах і зйомках фотосесій, але і робота в команді. Так народилася ідея яскравих, захоплюючих спортивних поєдинків за звання «MISS XTREME GAMES» в спортивно-розважальному комплексі «X-PARK» на самому березі Дніпра. За звання «MISS XTREME GAMES» приїхали поборотися більше 20-ти дівчат з усіх регіонів України. «Жіночий Олімпійський день», як і годиться, почався з розминки від олімпійської команди черлідерів Red Foxes. Зведений ритм від діджея, сонце, вода і м'який пісок якнайкраще сприяли якісної гімнастики перед відповідальними змаганнями.
У журі змагань за звання «MISS XTREME GAMES» в цей день були багаторазовий чемпіон світу та Європи на довгій і короткій воді в плаванні брасом Олег Лісогор, хореограф Олена Шоптенко, телеведучий і шоумен В'ячеслав Соломка, «Міс Україна 2016» Олександра Кучеренко, « Міс Україна-2015 »Христина Столока. Провідною змагань стала Miss Ukraine International 2016 - Вікторія Кіосе.

                   Перше випробування - гонка на SUP-бордах (дошки для веслування стоячи) по Дніпру. Разом - 4 запливу на дистанцію 50 м і фінальний заплив переможниць. У підсумку, швидше за всіх виявилися Ксенія Чифа, Тетяна Штомпель, Анастасія Пудайло та Катерина Гуслякова. «Всі дівчата посміхалися і намагалися прийти швидше за інших. Для мене головним критерієм оцінок стало самовладання і вміння посміхатися в складній ситуації, долаючи складні перешкоди »- говорить про перегони член журі В'ячеслав Соломка.
                   Після фанфар для переможниць прийшов час наступних випробувань - уроку йоги на SUP-бордах. Незважаючи на спокійну, розслаблюючу атмосферу і повільну музику це змагання виявилося куди складніше, ніж просто заплив на дошках по Дніпру. В якості помічників довелося залучати чоловіків-добровольців з числа відпочиваючих на пляжі, щоб утримати неслухняне дошки-борди, норовили поплисти на інший берег Дніпра разом з учасницями. Після такого уроку і боротьби з плином річки всім дівчатам крепатура м'язів на наступний день була забезпечена, а переможницею непростого змагання журі вибрало Анастасію Пудайло. «Дуже нелегко було вибрати переможницю такого складного конкурсу. Всі дівчата дуже сильно старалися, незважаючи на вислизають дошки і складність вправ. Це було дуже добре видно, тому і переможницю вибрати було дуже нелегко »- розповідає про конкурс член журі Олена Шоптенко. Перепочинок для учасниць та музичну паузу для глядачів допоміг заповнити наймодніший бойз-бенд Lucky4 з їх гарячими, літніми хітами, після чого настала черга командного змагання - поєдинку з водного футболу. Розділившись на дві команди, учасниці щосили намагалися якомога частіше закидати м'яч у ворота суперника. У підсумку, з рахунком 3: 5, перемогу здобула команда під назвою «Переможці по життю». Завершальним етапом «MISS XTREME GAMES» стало перетягування каната в піні в басейні, яке стало справжнім випробуванням на міцність дівчат в прямому сенсі слова. Перетягнути вислизає з рук канат, стоячи по коліно в слизькій піні - цей конкурс був гідний найгучніших оплесків і криків груп підтримки.
             Після нелегкого наради журі, трійка переможниць «MISS XTREME GAMES» все-таки була обрана, і ними стали:
            - III місце «MISS XTREME GAMES» - Ірина Марс
             - II місце «MISS XTREME GAMES» - Анастасія Пудайло
             і переможницею і володаркою почесного звання «MISS XTREME GAMES» стала Ксенія Чифа.
«Мені дуже приємно і несподівано, що я стала переможницею таких нелегких змагань. Все решта дівчат теж дуже гідно боролися і змагалися. Сподіваюся, що таке звання як «MISS XTREME GAMES» наблизить мене до числа фіналісток в боротьбі за титул «Міс Україна -2017» - ділиться враженнями переможниця.
Нагадуємо вам, що Фінал Національного конкурсу краси
«Міс Україна-2017» відбудеться 6 вересня в НПМ «Україна»

https://kiev.karabas.com/miss-ukraine-2017
http://parter.ua/ua/event/kontserty/pop_i_estrada/mis_ukraina-2017.html
https://www.concert.ua/eventpage/miss-ukraine