МІС УКРАЇНА 2022
Взяти участь!

Не зовсім звичайний фінал «Міс Україна 2014»

Miss Ukraine | Не зовсім звичайний фінал «Міс Україна 2014»

У зв'язку зі складною політичною ситуацією в країні, Національний комітет «Міс Україна» провів конкурс в незвичайному форматі, відмовившись від традиційного урочистого шоу. 24 учасниці були раніше визначені на відбіркових турах в різних містах і областях України.

Грандіозні шоу, які завжди супроводжували вибір головної красуні на час забуті. Оргкомітет вирішив поєднати красу з користю, прибравши зайву урочистість. 18 вересня учасниці зібралися в київському ресторані 'Device Club', щоб долучитися до благодійної акції. Дівчатам було запропоновано своїми руками приготувати пироги з яблуками і корицею. Процес готування красуням полегшили як могли. Вони викладали яблука у вже готові випечені форми. Хоча вправи з качалкою у них все ж були: дівчата розкатували тісто і різали його на смужки, якими потім заклали зверху яблука.

- Обожнюю пекти пiроженко – зізналася 16-річна Беатріс Міндак. – маю надiю, що вони будуть цiлющими для наших хлопцiв.

І дійсно після приготування, свої кулінарні витвори найкрасивіші дівчата України відвезли в київський військовий госпіталь, щоб пригостити поранених бійців АТО. Цікаво, що спочатку планувалося готувати вареники, але в госпіталі відрадили, оскільки вареники - продукт швидкопсувний.

Після благодійної акції голова комітету «Міс Україна» Сергій Матяш оголосив імена переможниць, яких обрало журі конкурсу. Так, володаркою титулу «Міс Україна 2014» стала 19-річна Адріана Хасаншин зі Львова.

1-й віце-міс визнана Аліна Маркауcкайте з Дніпропетровська, а 2-й віце-міс - Беатріс Міндак із Закарпаття. Звання «Міс International» заслужила Яна Равліковская з Маріуполя.