МІС УКРАЇНА 2022
Взяти участь!

Міс Україна в проекті «Краса заради добра» Володимира Козюка та благодійний аукціон в M17

Miss Ukraine | Міс Україна в проекті «Краса заради добра» Володимира Козюка та благодійний аукціон в M17

25 квітня 2017р. в атмосферному просторі Центру сучасного мистецтва «М17» успішно завершилася фінальна частина Національного проекту «Краса заради добра» (Шовковий шлях), ініціатором якого виступив Народний художник України Володимир Козюк разом з Оргкомітетом Національного конкурсу краси «Міс Україна». Також під час події було зареєстровано Рекорд України «КНИГИ РЕКОРДІВ УКРАЇНИ» в категорії «Написання картини для благодійного аукціону одночасно 10-ма «Міс Україна» та «Віце-Міс Україна» разом з народним художником України Володимиром Козюком і заслуженим художником України Олегом Пінчуком.

У розкішних вечірніх сукнях від українського бренду «Катерина Лукашик» і прикрасах від ювелірного дому Kimberli з другого поверху галереї на сцену по черзі виходили сліпуче красиві «Міс Україна 2016» Олександра Кучеренко, «Міс Україна Інтернешнл 2016» Вікторія Кіосе, «Міс Україна Земля 2016» Олена Бєлова, «Віце-міс Україна-2015» Феріде Ібрагімова, Виконавчий директор Національного комітету «Міс Україна» Ірина Копаниця,«Міс Україна 2011» Ярослава Куряча,«Міс Україна 2007» Ліка Роман,«Міс Україна 2012» Карина Жиронкіна, котрі допомогли маестро Володимиру Козюку і Олегу Пінчуку створити черговий шедевр в жанрі пейзаж, який став Рекордом України.

Володарем картини-рекордсмена, яка була виставлена ​​на торги на аукціоні, став керівник організації «Україна. Міжнародна медіа-культура» Лю Юйдань, який найближчим часом повинен внести внесок в розмірі 50 000,00 грн. Також 20 000,00 грн. додав у якості благодійного внеску керівник редакційної ради Національного проекту «Книга рекордів України» Олег Іваненко, і 10 700,00 грн. вдалося зібрати від продажу вхідних квитків, благодійної безпрограшної лотереї та внеску Депутата Київської обласної ради Єрко Галини. Всі зібрані під час заходу кошти, а саме 30 700,00 грн. і надалі передані в травні 50 000 грн., передадуть для дитячого відділення Інституту серця під керівництвом кардіохірурга Б. М. Тодурова.