МІС УКРАЇНА 2022
Взяти участь!

Міс Україна на благодійному вечорі The Heart Fund Generous People Gala 2016

Miss Ukraine | Міс Україна на благодійному вечорі The Heart Fund Generous People Gala 2016

16 травня, в п'ятий день Каннського кінофестивалю, відбувся благодійний вечір The Heart Fund Generous People Gala 2016 Carlton Hotel. Захід був організований благодійним фондом The Heart Fund та українською супермоделлю Аліною Байковою. В рамках вечора був проведений благодійний аукціон, всі виручені гроші від продажу лотів якого йдуть на допомогу дітям із вадами серця.

Серед гостей заходу були такі всесвітньо відомі зірки, як Леонардо ДіКапріо, Періс Хілтон, Айкон, Тоні Гаррн, Вікторія Сільвстедт, Хофіт Голанд та інші. Національний комітет «Міс Україна» гідно представили 4 претендентки на участь в конкурсі: Алла Мержан, Ніна Крохмалюк, Олена Бєлова і Валерія Шатська. Критеріями вибору дівчат для даної значущою поїздки послужили знання англійської мови, комунікабельність і харизма. Делегація Національного комітету на чолі з кастинг-директором Єлизаветою Чепель взяла участь в благодійному вечорі з метою налагодити співпрацю з The Heart Fund для потенційної спільної реалізації благодійних проектів в Україні, спрямованих на допомогу дітям із вадами серця.

Окрему подяку висловлюємо LaFress by Mari Sheludko & Valeri Passe, Dress Bar, дизайнерам Катерині Лукашик, Ірині Сила та Ірині Марчук за чудові і гідні образи делегації.