МІС УКРАЇНА 2022
Взяти участь!

Міс Україна 2016 в Києві відбудеться 2 вересня 2016 о 19:00 в МЦКіМ (Жовтневий палац)

Miss Ukraine | Міс Україна 2016 в Києві відбудеться 2 вересня 2016 о 19:00 в МЦКіМ (Жовтневий палац)

2 вересня Національний Комітет Конкурсу «Міс Україна» представляє: Фінал Національного конкурсу краси «Міс Україна 2016» на сцені МЦКіМ (Жовтневий палац), 19.00.

Поспішайте, квитки вже у касах:

https://kiev.karabas.com/miss-ukraine-2016

http://parter.ua/ua/calendar/2016-09/10121.html

https://m.concert.ua/ru/eventpage/miss-ukraine-2016

Національний конкурс «Міс Україна» проводиться щорічно з 1991 року. У всі роки проведення фіналу Національного Конкурсу був одним з найяскравіших і видовищних заходів всеукраїнського масштабу, проходив на головних майданчиках країни на високому технічному, культурному та організаційному рівні, привертаючи увагу і інтерес мільйонів глядачів і телеглядачів. За свою 26-річну історію Конкурс «Міс Україна» став стартовим майданчиком для багатьох українських дівчат, які досягли успіху і реалізувалися, не тільки завдяки перемозі, але і участі.

Гості вечора першими дізнаються ім'я дівчини, яка стане «обличчям» нашої країни і буде представляти Україну на найпрестижнішому міжнародному конкурсі краси «Міс Світу», серед красунь з більш ніж 120 країн світу. Конкурс краси «Міс Світу» відбудеться в грудні, у Вашингтоні, США, пряму трансляцію якого щорічно дивляться більше 2 млрд. Чоловік. Крім почесного титулу «Міс Україна», ще дві дівчини стануть володарками не менше почесних звань - Miss Ukraine International 2016 представить Україну на конкурсі Miss International 2016, що проводиться під егідою UNICEF в жовтні в Японії. А Miss Ukraine Earth 2016 представить Україну на конкурсі Miss Earth 2016, який проводиться під егідою ООН в жовтні на Філіппінах. Саме участь у конкурсах краси стало вдалим стартом для запаморочливої ​​кар'єри таких всесвітньовідомих красунь як Мішель Пфайффер, Шерон Стоун, Єва Лонгорія, Опра Уїнфрі, Софі Лорен, Айшварія Рай, Кім Бейсінгер і ін.

Оргкомітет конкурсу «Міс Україна» готує видовищний перформанс світового рівня від кращого режисера-постановника України Олега Боднарчука про природну, природну красу жінки. Природний оазис з цього трав'яного покриття, мультимедійний екран-завісу, нестандартна подача конкурсних дефіле, несподівані музичні сюрпризи для глядачів і багато іншого зробить «Міс Україна 2016» першим і найяскравішим подією осіннього сезону, яке не можна пропустити!

За титул і корону «Міс Україна 2016» боротимуться 25 найкрасивіших українок віком від 17 до 24 років, відібраних з більш ніж 15 000 претенденток, які пройшли багатоетапний національний кастинг і представляють різні регіони України. Загальний призовий фонд конкурсу «Міс Україна 2016» складе 700 000 гривень!

У шоу беруть участь:

JAMALA

Monatik

Alloise

Alexeev

PUR: PUR

PLAY

+ Спеціальні гості

Ведучі: Катерина Осадча та Юрій Горбунов

Режисер шоу - Олег Боднарчук

Телеверсію конкурсу «Міс Україна 2016» дивіться в ефірі телеканалу «1+1»