МІС УКРАЇНА 2022
Взяти участь!

МІС УКРАЇНА 2015 У КИЄВІ ВІДБУДЕТЬСЯ 22 ВЕРЕСНЯ 2015 О 19:00

Miss Ukraine | МІС УКРАЇНА 2015 У КИЄВІ ВІДБУДЕТЬСЯ 22 ВЕРЕСНЯ 2015 О 19:00

Ви можете легко замовити та купити квитки на Concert.uaParter.UAKarabas.com Kasa.in.ua оплативши їх будь-яким зручним для вас способом: через Інтернет - банківською карткою VISA/MasterCard чи WebMoney, готівкою - через платіжні термінали або кур’єру, якщо замовите квиток із доставкою.

Національний Комітет Конкурсу «Міс Україна» представляє: Фінал Національного конкурсу краси «Міс Україна-2015» на сцені МЦКіМ (Жовтневий палац), 19:00.

Національний конкурс «Міс Україна» проводиться щорічно з 1991 року. Це унікальний проект, який має ексклюзивне право представлення нашої країни на Міжнародному Конкурсі «Міс Світу». У всі роки проведення фінал Національного Конкурсу був одним із найяскравіших і видовищних заходів всеукраїнського масштабу, проходив на головних майданчиках країни на високому технічному, культурному і організаційному рівні, привертаючи увагу та інтерес мільйонів глядачів і телеглядачів.

За свою 25-річну історію Конкурс «Міс Україна» став стартовим майданчиком для багатьох українських дівчат, які досягли успіху і реалізувалися не лише завдяки перемозі, але й участі.

«Краса об'єднує» - таке головне гасло 25-го ювілейного національного конкурсу «Міс Україна 2015».

«Об’єднання» - головне слово, що хвилює сучасну Україну. У наш час всі гучні події в галузі культури виконують певну місію в контексті підтримки ідеї єднання України.

Фінальна церемонія вшанування краси - це, насамперед, ультрамодні візуальні тенденції в постановці шоу, які включають актуальні етнічні мотиви, сучасну моду, музику та хореографію. Унікальний дизайн сцени, елементи стилізації, сюрпризи в сценарії церемонії, нестандартна подача конкурсних дефіле та багато іншого зробить «Міс Україна-2015» одним із резонансних подій країни, яке не можна пропустити!

Учасницями нашого головного огляду краси стануть найпрекрасніші українки з різних регіонів України, які славляться у всьому світі своєю природною красою. Переможниця ж представить Україну на Міжнародному Конкурсі «Міс Світу» і, як сподіваються організатори, ще раз продемонструє світу, що ж таке український генотип краси.

У шоу беруть участь:

  • LOBODA
  • С.К.А.Й.
  • Злата Огневич
  • Віталій Козловський
  • Monatik
  • + спеціальний гість

Ведучі: Маша Єфросиніна та Сергій Притула

Режисер шоу – Олег Боднарчук