МІС УКРАЇНА 2022
Взяти участь!

«Міс Україна --2015» Кристина Столока і «Міс Україна - 1995» Влада Литовченко нагородили переможців премії «Диво-Дитина»

Miss Ukraine | «Міс Україна --2015» Кристина Столока і «Міс Україна - 1995» Влада Литовченко нагородили переможців премії «Диво-Дитина»

19 травня в Міністерстві освіти і науки України відбулася VIII Всеукраїнська церемонія нагородження премії «Диво-Дитина 2016». За 8 років існування премії в ній взяли участь більш ніж 15 000 дітей з усієї України, серед яких найбільш обдаровані були нагороджені за особливі досягнення в мистецтві, спорті, науці, за надзвичайні винаходи і героїчні вчинки.

Переможців на урочистій церемонії оцінювало зіркове журі, серед почесних членів якого були Ольга Сумська, «Міс Україна-2015» Христина Столока і «Міс Україна-1995» Влада Литовченко.

Від імені всього комітету хочемо привітати переможців:

«Найбільш дивовижна дитина» - 5-річна Софія Кострицкая з Одеської області - акробатка, переможниця та призерка багатьох міжнародних фестивалів і конкурсів.

«Найрозумніша дитина» - Ігор Шибко з Дніпропетровської області. Хлопчик в свої 12 років вже захистив науково-дослідну роботу в Малій академії наук, активно займається моделюванням судів, радіоконструювання і аерокосмонавтики.

«Найбільш творча дитина» - 10-річна Мирослава Павлюченко з Ніжина - маленька художниця, яка проводить персональні виставки по Україні і займає перші місця на всеукраїнських та міжнародних конкурсах. За малюнками Мирослави був розписаний багатоповерховий будинок.

«Найспортивніша дитина» - 13-річна кандидат в майстри спорту з акробатики Марта Костюк. Березень посів 1 місце в Кубку Європи в складі збірної України з великого тенісу і є другою в міжнародному рейтингу України з великого тенісу. У номінації

«Героїчною дитиною» журі відзначило всіх трьох номінантів. Подарунки та премії отримали 7-річний Сергій Лазько із Запорізької області, який врятував дівчинку, яка тонула у водопровідному колодязі, 12-річний Владислав Довгошея з Херсонської області за те, що допоміг затримати грабіжника, і 13-річний Роман Шупель з Чернігівської області, який врятував дворічного потопаючого малюка.

Ми віримо, що майбутнє України за талановитими і добрими дітьми!