МІС УКРАЇНА 2022
Взяти участь!

HANDMADE Незалежність

Miss Ukraine | HANDMADE Незалежність

HANDMADE Незалежність – святкування Дня Незалежності України разом з учасницями Конкурсу «Мисс Украина» проектом «Юні. Діти понад усе» и Місто-сад.

Діти учасників АТО та вимушених переселенців разом з киянами та учасницями Конкурсу «Міс Україна» провели відкритий урок плетіння браслетів rainbow loom з різнокольорових резинок. Усі кошти, отримані від їх продажу були передані дітям учасників АТО та вимушених переселенців і вікористані для придбання товарів для школи.

У святкуванні Дня Незалежності України у Сквері Небесної сотні взяли участь претендентки цьогорічного Конкурсу краси «Міс Україна»: Христина Столока, Аліна Ульяницька, Марія Ковальова, Катерина Шубіна, Яна Брилицька, Антоніна Головач, Олександра Новицька. Їм близька тема єднаня людей заради миру, оскліьки всі вони – правдиві українки і незабаром одній з них належить репрезентувати Україну на "Міс Світу"! Із думкою у серці, що «Краса врятує МИР!», наші прекрасні дівчата залюбки присвятили цей день благородній місії.

На дітей та дорослих чекали безкоштовні воркшопи, зокрема, з декорування магнітів в техніці вітражного розпису акрилом, живопису, створення «овочевих картин», музика і фотосесія у спеціально оформленому просторі. Також у Сквері розмістилась виставка фотографій, присвячена Скверу Небесної сотні фотохудожника Олени Сапонової.