МІС УКРАЇНА 2022
Взяти участь!

Грандіозне шоу до 30-го ювілею конкурсу «Міс Україна» відбудеться!

Miss Ukraine | Грандіозне шоу до 30-го ювілею конкурсу «Міс Україна» відбудеться!

22 квітня відбулася прес-конференція в інформаційній агенції Інтерфакс з нагоди проведення 30-го ювілейного національного конкурсу «Міс Україна-2021».

 

На прес конференції була представлена нова власниця та голова комітету – Вероніка Щіпцова, яка заявила, що цього року грандіозний фінал національного конкурсу краси «Міс Україна-2021» відбудеться! Над організацією та проведенням феєричного шоу працюватиме нова креативна команда, а також планується залучити українські та міжнародні компанії у якості партнерів. Захід запланований на жовтень 2021 у Палаці Україна.

 

Вперше в історії конкурсу, до 30-го ювілею, організатори оголосили про проведення відкритих кастингів. Відомо, що першим містом проведення регіональних кастингів стане Одеса.

 

Як зазначалося вище, до 30 річниці організатори конкурсу готують багато нововведень.

 

Верніка Щіпцова пояснила: «Вікові обмеження були збільшені цього року, тому ще більше українок зможуть прийняти участь у відборі, порівняно з минулими роками, в яких граничний вік учасниць був 25 років, у 2021 році подати заявку зможуть українки віком від 17 до 26 років. Окрім вікових обмежень, звісно, дівчата мають відповідати й іншим критеріям відбору: зріст – від 168 см, мати громадянство України, не перебувати в шлюбі та не мати дітей».

 

Було заявлено, що призовий фонд у 2021 році збільшений до 1 мільйона гривень. Переможниця фіналу здобуде титул «Міс Україна-2021», омріяну корону та 500 тисяч гривень. Володарки титулі «Міс Земля» та «Міс Інтернешнл» отримають по 250 тисяч гривень кожна.

 

Також на прес конференції були названі імена іноземних представників журі – ними стали Джейкоб Арабо, засновник міжнародної ювелірної компанії Jacob&Co, та Юхан Нільсон – відомий мандрівник і посол Міжнародного союзу охорони природи.

 

Як зазначили організатори, перед проведенням фіналу конкурсу будуть проведені зйомки реаліті шоу, що відкриє глядачам ексклюзивну інформацію про конкурсанток та бекстейдж конкурсу «Міс Україна-2021».

 

Нагадаємо, що переможниця фіналу конкурсу «Міс Україна-2021» представить Україна на міжнародному конкурсі «Miss World» у Сан-Хуані, Пуерто-Ріко.

 

Новини конкурсу можна дізнатись на офіційному сайті https://missukraine.ua/ru/about/, а також на сторінках:

Instagram (https://instagram.com/missukraine_official?igshid=yyc0iljo5mk1),

Facebook (https://www.facebook.com/missukraineofficial) та

Youtube (https://www.youtube.com/channel/UClJqZmcp67NCQxpdA-pc5ZQ)