МІС УКРАЇНА 2022
Взяти участь!

"День красивого сервісу" від учасниць конкурсу "Міс Україна 2017"

Miss Ukraine |

17 серпня в київському закладі Hangover відбувся «День убитого красивого сервісу», під час якого була можливість особисто оцінити сервіс та обслуговування від 20-и учасниць конкурсу «Міс Україна 2017».

Увечері четверга учасниць конкурсу «Міс Україна 2017» можна було зустріти в ролі: офіціанток, хостес, барменш, кухарів, сек'юріті, діджеїв, касирів. Тільки в цей день учасниці найпрестижнішого конкурсу краси проявили всі свої приховані таланти, як на кухні, так і в залі, і перевернувши уявлення про ресторанний сервіс. Подібні заходи з успіхом проходять в кращих світових закладах за участю зірок Голлівуду і моделей всесвітньовідомого бренду Victoria's Secret. І в цей четвер команда з найкрасивіших дівчат України буде чекати своїх зіркових гостей проінспектувати свою роботу!

Учасниці конкурсу «Міс Україна 2017» постали в образах стилю «pop chic», в якому іронічні принти мікс з яскравими фарбами. Трохи бунтарський, в популярній естетиці street style, образ pop chic ідеально відповідає настрою дня і стильною локації pre-after-party бар Hangover, будівля якого, наприклад, має статус пам'ятки архітектури, а фішка закладу - барна стійка і стільниця столу в центрі залу зроблені з дубових дощок, що залишилися від розібраних дерев'яних сходів на Андріївському узвозі. Детальний цибулю учасниць розроблений агентством Fashion Office.

Більше фото: http://missukraine.ua/ru/gallery/den-krasivogo-servisa-ot-uchastnic-konkursa-miss-ukraina-20171/