МІС УКРАЇНА 2022
Взяти участь!

Благодійні проекти Претенденток "Міс Україна 2016"

Miss Ukraine | Благодійні проекти Претенденток

Головною місією Національного конкурсу краси «Міс Україна» - це благодійність і активна соціальна позиція комітету і всіх учасниць конкурсу. В рамках підготовки до «Міс Україна 2016» кожна з 50 претенденток підготувала свій благодійних проект, торкнувшись найважливіших соціальних та екологічних проблем людства. Масштабність і серйозний професійний підхід кожної з дівчат неймовірно вразив нас!

Надання соціальної підтримки людям похилого віку; українські електрокари для людей з обмеженими можливостями; порятунок життів і збереження навколишнього середовища; створення медико-соціального реабілітаційного центру для дітей та молоді з обмеженими можливостями; допомога сім'ям-переселенцям з соціально-психологічною адаптацією і профорієнтацією; допомога дітям-сиротам, дітям з малозабезпечених і неблагополучних сімей; будівництво спеціалізованих дитячих майданчиків для дітей з обмеженими можливостями; комп'ютеризація шкіл Рівненської області - і це неповний перелік благодійних ініціатив, якими претендентки вирішили опікуватися.

Дівчата дуже відповідально підійшли до реалізації цих проектів, залучаючи при цьому місцеву владу і меценатів. Від імені всього національного комітету "Міс Україна" ми хочемо подякувати кожну нашу красуню-претендентку за виконану і реалізовану благодійну ініціативу, за добре серце і творчий і щирий підхід до справи! Хто, як не найгарніші дівчата України, здатні надихати на важливі і добрі вчинки власним прикладом!