МІС УКРАЇНА 2022
Взяти участь!

BACKSTAGE POOL PARTY з претендентками "Мисс Україна 2017"

Miss Ukraine | BACKSTAGE POOL PARTY з претендентками

Сонячним літнім днем суботи, 8 липня, в гостинному комплексі KNZS Центральний парк Конча-Заспа відбулася перша презентація претенденток на титул «Міс Україна 2017» і «BACKSTAGE POOL PARTY with Miss Ukraine». Після низки кількамісячна кастингів, які пройшли по всій Україні, Оргкомітет Конкурсу, представив перших 13 претенденток, які пройшли кастинги.

Захід неспроста називалося «BACKSTAGE POOL PARTY with Miss Ukraine». Незважаючи на м'яку літню погоду і вабить прохолодою басейн, претендентки щосили поринули в закулісне життя конкурсу. Прямо біля басейну розмістилися столики для нанесення макіяжу і укладання волосся. Макіяж - годину-півтори, стільки ж на укладку волосся і тут же, не давши перепочити з'являються фотографи для зйомок постановочних фотосесій. «Посміхаємося», «Трохи лівіше», «Волосся збираємо» - ціла команда фотографів і операторів невтомно шукає ідеальні ракурси і вдалі кадри. В рамках презентації відбулася і рекламна зйомка купальників бренду Look At My. Команда Оргкомітету Конкурсу інструктувала майбутніх претенденток на володіння головною корони країни як готуватися до каверзних запитань від членів журі конкурсу, якої дієти дотримуватися, щоб весь час залишатися у формі і відповідала на багато інших питань дівчат. Закінчилася перша презентація претенденток повноцінним fashion-показом колекції Pigeon від дизайнера Оксани Островської.

«Ми організували« BACKSTAGE POOL PARTY with Miss Ukraine »для того, щоб визначити, як дівчата тримаються перед фотооб'єктивом і відеокамерою. Перших 13 дівчат запросили до Києва на професійну фотосесію і повноцінний fashion-показ. Ми прагнемо подібні заходи проводити в публічних місцях, щоб дівчата вчилися правильно триматися на публіці, ну і звичайно, гості заходу могли побачити всю закулісну життя конкурсів краси і навіть відчути її на смак. В меню KNZS Центральний парк Конча-Заспа в цей день було спеціально розроблене «Меню справжньою міс» - розповідає Виконавчий директор Національного Комітету «Міс Україна» Ірина Копаниця, підбиваючи підсумки акції. Протягом декількох найближчих місяців Оргкомітетом будуть публічно представлені всі 50 претенденток на участь в Конкурсі «Міс Україна-2017».

Б'юті-партнер заходу: Школа макіяжу Ірини Хомякова

 

Нагадуємо вам, що Фінал Національного конкурсу краси

«Міс Україна-2017» відбудеться 6 вересня в НПМ «Україна»

Квитки вже у продажу:

https://kiev.karabas.com/miss-ukraine-2017
http://parter.ua/ua/event/kontserty/pop_i_estrada/mis_ukraina-2017.html
https://www.concert.ua/eventpage/miss-ukraine