МІС УКРАЇНА 2022
Взяти участь!

Благодійна акція "Подаруй дітям щастя"

Miss Ukraine | Благодійна акція

Благодійна акція
Благодійна акція
Національний комітет «Міс Україна» разом з благодійним фондом «Є сили» та «Міс Земля-2017» Діаною Мироненко провели передноворічну благодійну акцію.
Її головною метою було створити свято тим діткам, які потрапили в складні життєві обставини. Щоб вони не залишилися без подарунків та щастя в День Святого Миколая.
Комітет розпочав великий збір іграшок в офісі «Міс Україна». Завдяки чуйності величезної кількості людей було зібрано стільки подарунків, що вдалося забезпечити весь Центр соціально-психологічної реабілітації дітей номер 1. А частину було передано діткам з діагнозом СМА. Хоч комітет приймав від усіх охочих як нові, так і старі іграшки, але 90% з них були щойно привезені з магазину.
"Ми щасливі, що наші Міс підтримали нас! Успішні моделі, титуловані Міс, телеведучі активно брали участь у нашому проєкті. Дякуємо вам, дівчата!
Давайте разом робити світ трохи добрішим, щасливішим, життєрадіснішими." - додає Вероніка Щіпцова, директорка «Міс Україна».

«У той день, коли ми оголосили про нашу акцію, нам посипалися повідомлення від людей, які готові взяти участь в Акції й з радістю, подарувати діткам іграшки й не тільки. Наш збір був у двох містах України, в Одесі та Києві. Головна ідея - це допомога діткам по всій Україні. На жаль, пандемія змінила життя багатьох і не у всіх зараз є можливість допомагати фінансово, тому ми подумали, що іграшки - це відмінна ідея!» - коментує Діана Мироненко, директор благодійного фонду «У нас є сили». 

 Творити добро дуже просто, коли є мета і бажання! Приєднуйтесь до нас!