МІС УКРАЇНА 2022
Взяти участь!

21 травня відбулася офіційна Презентація Національного Конкурсу «Міс Україна 2015». На презентації були представлені перші 10 з 50-ти претенденток на участь у Конкурсі, які пройшовши перший етап кастингу, вийшли до півфіналу.

Miss Ukraine | 21 травня відбулася офіційна Презентація Національного Конкурсу «Міс Україна 2015». На презентації були представлені перші 10 з 50-ти претенденток на участь у Конкурсі, які пройшовши перший етап кастингу, вийшли до півфіналу.

Ними стали:

Аріна Бездітко (Харків)

Яніна Білоус (Одеса)

Юлія Чітчан (Маріуполь)

Елліна Руденко (Тернопіль)

Маргарита Смаковського (Дніпропетровськ)

Вікторія Маснюк (Одеса)

Юлія Гайдук (Сєвєродонецьк)

Олександра Новицька (Київ)

Марія Попова (Донецьк)

Олександра Волок (Одеса)

Щоб визначити, як дівчата тримаються перед фотооб'єктивом і відеокамерою їх запросили до Києва на професійну фотосесію і запис відео звернення. На презентації вони постали перед публікою в нарядах від Партнера заходу «Oh my Look», відповідали на каверзні питання ведучого Олександра Скічко, що також було додатковою оцінкою для участі у Конкурсі. Кожна з них досить непогано впоралася з інтелектуальним завданням. Тепер час покаже - можливо, вже в першій десятці претенденток є переможниця або призер Конкурсу, а можливо жодна з дівчат не увійде до фінальне шоу.

Протягом кількох найближчих місяців Національним Оргкомітетом Конкурсу будуть публічно представлені всі 50 претенденток на участь у Конкурсі «Міс Україна-2015». Слідкуйте за програмою подій на офіційному сайті www.missukraine.ua і в соц. мережах.