МІС УКРАЇНА 2022
Взяти участь!

21 травня 2015 відбулася офіційна презентація Національного Конкурсу «Міс Україна-2015». Презентаційний коктейль пройшов на терасі Comme Il Faut столичного готелю Intercontinental.

Miss Ukraine | 21 травня 2015 відбулася офіційна презентація Національного Конкурсу «Міс Україна-2015». Презентаційний коктейль пройшов на терасі Comme Il Faut столичного готелю Intercontinental.

21 травня представники Національного Комітету Конкурсу «Міс Україна» офіційно оголосили про проведення Конкурсу «Міс Україна-2015», представивши оновлений Оргкомітет Конкурсу, попередню програму підготовки та проведення фінального шоу, а також першу десятку дівчат, які пройшли кастинги і увійшли до півфіналу Конкурсу.

Національний Оргкомітет «Міс Україна 2015» представили: виконавчий продюсер Ірина Копаниця, кастинг-директор Єлизавета Чепель і PR-менеджер Дар'я Бабарика.

Організатори сподіваються, що цього року ювілейний 25-й Конкурс «Міс Україна» пройде на гідному рівні. Його учасницями стануть найкращі і красиві українські дівчата, а Переможниця представить нашу країну на Міжнародному Конкурсі «Міс Світу».

Кастинги для участі в Конкурсі «Міс Україна-2015» тривають включно до 10 вересня 2015 року. Після закінчення кастингу Оргкомітет оголосить 50 дівчат, які вийдуть в півфінал.

При проведенні додаткового відбору фіналістками стануть 25 дівчат, які і стануть учасницями фінального шоу «Міс Україна - 2 015» та змагатимуться за Корону Переможниці.

У всі роки проведення фінал Національного Конкурсу був одним з найяскравіших і видовищних заходів всеукраїнського масштабу, проходив на головних майданчиках країни на високому технічному, культурному та організаційному рівні, привертаючи увагу і інтерес мільйонів глядачів і телеглядачів. Фінальне шоу ювілейного 25-го Конкурсу «Міс Україна» заплановано на 8 жовтня 2015 року. Команда Національного Комітету Конкурсу докладе всіх зусиль, щоб це був пам'ятний і особливий ювілей.