МІС УКРАЇНА 2022
Взяти участь!

Історія Віталія Болібруха

24 січня 2018 року в ДУ "Інститут серця МОЗ України" було проконсультовано тринадцятирічного хлопчика - Болібруха Віталія, який народився 04 травня 2005 року. Після обстеження у нього діагностували вроджений порок серця - відкрита артеріальна протока і невелика дилатація лівого шлуночка серця.

Віталію необхідно ендоваскулярне закриття дефекту комплектом Nit-Occlud PDA, вартість якого 72 760 грн.

Віталій народився і росте в багатодітній родині, де крім нього виховується ще двоє неповнолітніх молодших братів, 6-ти річний Роман та 5-ти річний Валентин.

Живе родина в селі Теперівка Деражнянського району Хмельницької області. Мама, Неоніла Василівна, працює в територіальному центрі соціального обслуговування м. Деражня соціальним працівником, а тато Микола Станіславович непрацевлаштований, знаходить тимчасові заробітки. Фінансове забезпечення багатодітної сім'ї дуже обмежене, і придбати самостійно такий дорогий видатковий матеріал, щоб врятувати сердечко старшого сина, вони не мають змоги.

За підтримкою звернувся тато Віталія, з проханням надати допомогу в придбанні дорогого витратного матеріалу для його сина.

Микола Станіславович пише:

«Ми просимо всіх небайдужих і щедрих людей, допоможіть зібрати гроші на спіральну систему, врятуйте сердечко Віталіка!»

Ми знаємо, що у вас добре серце і частина цього добра буде супроводжувати дитину все життя, яка обов'язково стане дуже довгою і дуже щасливою!

Діти не повинні вмирати від виліковних хвороб!

 

Операція успішно зроблена 26 липня 2018 року і хлопчик здоровий! Дякуємо всім за сприяння в зборі коштів.