МІС УКРАЇНА 2022
Взяти участь!

Історія Романа Дерюгіна

25 квітня 2019 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» був про консультований хлопчик з міста Ірпінь Київської області Дерюгін Роман, який народився 28 березня 2015 року. Фахівці Інституту діагностували у хлопчика вроджену ваду серця – відкриту артеріальну протоку та невелику дилатацію лівого шлуночка та стовбура легеневої артерії.

Для у усунення цієї вродженої вади серця Роману необхідно ендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки серцевим імплантом – спіральною системою Nit-Occlud PDA, вартість якої: 64 200 грн.

Родина хлопчика, це мати, Грабовська Тетяна Сергіївна, батько Дерюгін Володимир Миколайович та старша сестра Лілія восьми років, інвалід дитинства з дитячим церебральним паралічем.

Мешкає родина у однокімнатній квартирі батьків де спільно з ними проживає молодший брат Тетяни Сергіївни у місті Ірпінь Київської області. Батьки хлопчика перебувають у цивільному шлюбі. Мати Романа не працює доглядае старшу сестру хлопчика, єдиний годувальник у родині це Дерюгін Володимир Миколайович, який працює у національній поліції на транспорті, черговим поліцейським у Київському метрополітені.

Фінансові можливості родини досить обмежені і складаються з заробітної плати батька та державної допомоги на дитину, тому самостійно придбати дорого вартісний серцевий імплант – спіральну систему Nit-Occlud PDA для лікування вродженої вади серця у сина вони не в змозі. Вся родина мріє про здорове сердечко Романа. Він дуже жвавий та усміхнений хлопчик, дуже любить гратися машинками, особливо іграшковими потягами та трамваями. Родина Романа проживає біля залізничного вокзалу і хлопчик дуже любить дивитися за рухом потягів з вікна.

З проханням надати допомогу у зборі коштів для рятування сердечка Романа до Фонду звернулася мати хлопчика. Ось її звернення:

"Дуже прошу вашої допомоги в зборі коштів, так як самі, на жаль, не в змозі зібрати таку суму грошей. Працює лише чоловік, а я доглядаю за донькою, яка має інвалідність з дитинства."

Давайте разом врятуємо більше дитячих сердечок!