МІС УКРАЇНА 2022
Взяти участь!

Історія Олі Каліниченко

Історія маленької Олі не могла залишити нас байдужими. Її мама Людмила самостійно виховує двох дітей. Люда працює офіціанткою в сільському кафе Кіровоградської області.

Оленка народилася з патологією серця і з самого дитинства вимагала надзвичайно уважного і обережного догляду. З народження Оля обстежується в Інституті Серця МОЗ України. Їй був поставлений діагноз: значна гіпоплазія правої гілки легеневої артерії. Вона потребує термінової операції зі стентування правої гілки ЛА ендоваскулярних методом. Вартість витратних матеріалів на операцію становить 119 000 гривень.

Мама Олі приділяє їй дуже багато уваги, тому що дуже хвилюється. У будь-який момент може статися що завгодно – варто тільки дитині почати турбуватися, перехвилюватися або розплакатися.

Людмилі незручно було самостійно просити допомоги – вона працює і кожну копійку відкладає на операцію. Але ми з вами розуміємо, скільки часу може зайняти збір коштів на дороге лікування. 1600 гривень на місяць повинно вистачити на те, щоб виростити і прогодувати обох дітей, одягати, розвивати діточок, намагатися зробити максимум, щоб дати їм повноцінне дитинство. Все, про що мріє Людмила – здоров'я для своєї дитини, шанс на життя і щасливе майбутнє.

Операція була успішно виконана в липні 2016 року.