МІС УКРАЇНА 2022
Взяти участь!

Історія Марії Зінюк

У сімнадцять років життя сприймається як нескінченна низка подій і зовсім не віриться в те, що воно може раптово обірватися. У цьому віці хочеться мріяти і прагнути до втілення цих задумів у реальність! Хочеться любити і сподіватися на краще!

Оптимістична і життєрадісна Зинюк Марія яскравий тому приклад. Тільки ось думки про те, що життя надзвичайно крихке і швидкоплинне, приходять їй в голову набагато частіше, ніж це має бути в її віці. Виною тому стан роботи серця, що погіршується. Проживає Марія в Волинській області Старовижівському районі село Кримне.

У липні 2017 року Марія була проконсультована фахівцями Інституту Серця, які поставили їй діагноз - Відкрита артеріальна протока і серцева недостатність I стадії.

Даний проток - це короткий проток, що з'єднує спадну аорту з легеневою артерією. Він життєво необхідний дитині в період внутрішньоутробного розвитку і, як правило, самостійно закривається через кілька годин або днів після того, як новонароджений зробив перший вдих. Але ось у Марії так, на жаль, не сталося. Її серце змушене систематично працювати з додатковим навантаженням, яку викликає даний дефект. Якщо нічого не робити, то стан буде тільки погіршуватися і, в кінцевому підсумку, призведе до плачевних наслідків.

Марії була показана термінова операція, яка подарувала молодій дівчині життя абсолютно здорової людини. Ендоваскулярне закриття перев'язки системою Nit Occlud PDA коштує 60 562 грн.

Це абсолютно непідйомна сума для великої родини Марини, в якій вона наймолодша з шести дітей. Турбота і фінансове утримання сім'ї повністю лежить на плечах мами Марії, Зинюк Людмили Антонівни, - матері-героїні (яка виховує шістьох дітей), пенсіонерки, яка продовжує працювати вчителем математики в місцевій школі (вже двадцять дев'ятий рік).

Сама Марія, закінчивши дев'ять класів школи, поступила в кулінарне училище, мріючи стати майстерним кухарем, оскільки, як пише сама дівчина:

«Кухня – моє найулюбленіше місце в будинку. Але моя вада час від часу дає про себе знати, тим самим не даючи мені не те що радувати своїх близьких смачненьким, а й просто радувати їх усмішкою».

Разом з вами мы допомогли молодій життєрадісній дівчині знайти ні з чим не порівнянне відчуття щастя від впевненості в завтрашньому дні! Зробити диво під силу кожному з нас!

Операція була успішно виконана, Марія абсолютно здорова!