Кастинг конкурсу «Міс Україна 2019»
стартував
Заповнити анкету

Історія Дар'ї Оніщук

23 липня 2018 року у ДУ «Інститут Серця Міністерства охорони здоров'я України» була проконсультована дівчина з м. Ковель Волинської області Оніщук Дар’я, яка народилася 08 серпня 2001 року. Фахівці Інституту діагностували у Дар’ї вроджену ваду серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки та мінімальна тристулкова недостатність.

Для у усунення цієї вродженої вади серця дівчині необхідно ендоваскулярне закриття вторинного дефекту міжпередсердної перетинки окклюдером  Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, вартість якого 98 000 грн.

Родина Дар’ї – це мати, Шевело Оксана Віталіївна, яка виховує доньку самотужки. Батько дитину не підтримує, спільно не проживає та знаходиться у розлученні з мамою Дарії. Мешкає родина у м. Ковель Волинської області. Мати працює лікарем-неврологом у неврологічному відділенні Ковельської центральної районної лікарні Ковельської МТМО. Фінансові можливості родини не дозволяють самостійно придбати дороговартісний серцевий імплант – окклюдер  Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, для лікування вродженої вади серця у доньки. Дар’я дуже приємна, розумна та відкрита дівчина, зараз навчається грі на гітарі. Головне бажання матері, щоб її люба донечка була здорова.

З проханням надати допомогу у зборі коштів для рятування сердечка Оніщук Дар’ї звернулася мати дівчинки:

«Доброго дня!

Ми звертаємось до всіх небайдужих та щедрих людей, підтримайте наш проект, допоможіть зібрати гроші на серцевий імплант, врятуйте сердечко Дар’ї!»

Приєднуйтесь, давайте разом врятуємо більше дитячих сердечок!