МІС УКРАЇНА 2022
Взяти участь!

Історія Дар'ї Оніщук

23 липня 2018 року у ДУ «Інститут Серця Міністерства охорони здоров'я України» була проконсультована дівчина з м. Ковель Волинської області Оніщук Дар’я, яка народилася 08 серпня 2001 року. Фахівці Інституту діагностували у Дар’ї вроджену ваду серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки та мінімальна тристулкова недостатність.

Для у усунення цієї вродженої вади серця дівчині необхідно ендоваскулярне закриття вторинного дефекту міжпередсердної перетинки окклюдером  Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, вартість якого 98 000 грн.

Родина Дар’ї – це мати, Шевело Оксана Віталіївна, яка виховує доньку самотужки. Батько дитину не підтримує, спільно не проживає та знаходиться у розлученні з мамою Дарії. Мешкає родина у м. Ковель Волинської області. Мати працює лікарем-неврологом у неврологічному відділенні Ковельської центральної районної лікарні Ковельської МТМО. Фінансові можливості родини не дозволяють самостійно придбати дороговартісний серцевий імплант – окклюдер  Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, для лікування вродженої вади серця у доньки. Дар’я дуже приємна, розумна та відкрита дівчина, зараз навчається грі на гітарі. Головне бажання матері, щоб її люба донечка була здорова.

З проханням надати допомогу у зборі коштів для рятування сердечка Оніщук Дар’ї звернулася мати дівчинки:

«Доброго дня!

Ми звертаємось до всіх небайдужих та щедрих людей, підтримайте наш проект, допоможіть зібрати гроші на серцевий імплант, врятуйте сердечко Дар’ї!»

Приєднуйтесь, давайте разом врятуємо більше дитячих сердечок!

Операція була успішно виконана в січні 2019 року, Дар'я абсолютно здорова!