МІС УКРАЇНА 2022
Взяти участь!

Історія Олександри Федорук

24 березня 2017 року виїзною бригадою фахівців з ДУ «Інститут серця МОЗ України» в місті Рівному було проконсультована шістнадцятирічна дівчина Федорук Олександра з села Бабин Гощанського району Рівненської області.У Олександри був діагностований вроджений порок серця - відкрита артеріальна протока.

Олександра разом з мамою і двома молодшими сестрами, Оленою і Анастасією проживають в приватному будинку в селі Бабин Гощанського району Рівненської області. Папа з сім'єю не проживає, офіційно аліментів на дітей він не платить, але Олександрі іноді допомагає, придбати одяг і взуття. Мама Ірина Василівна, підробляє вишивальницею, займається вихованням дітей. Офіційного працевлаштування мама не має. Щось відкласти і зібрати гроші на серцевий імплант для старшої дочки немає ніякої можливості.

Корекція вродженої вади у Олександри вимагає термінового вирішення, так як дівчині вже 16 років і є вже початкова легенева гіпертензія, а наслідки цього діагнозу вкрай важкі. Саші потрібно термінове ендоваскулярне закриття дефекту спіральним комплектом Nit-Occlud PDA, вартість якого 60 562 грн.

Самостійно оплатити серцевий імплант для дочки багатодітна сім'я не в змозі. До нас звернулася мама Олександри з проханням надати допомогу в зборі коштів на дорогий витратний матеріал для її старшої дочки. Сама дівчина написала про себе так:

«Привіт.

Я, Федорук Олександра Олегівна. Мені 16 років. Навчаюся в школі. Моє хобі робити вироби з бісеру або малювати. Свій вільний час люблю проводити з друзями або кататися на велосипеді. Я не схожа на інших дівчат, я полюбляю машини, риболовлю, футбол. Також я люблю своїх сестричок вони самі найкращі. Я обожнюю своїх батьків, які стараються все зробити для того, щоб я була щаслива. Але вони не здогадуються, що я і так щаслива, тому що вони здорові на відміну від мене».

Зі звернення відразу зрозуміло, що Саша дуже хоче бути здоровою і радувати своїх сестричок і маму любов'ю і турботою. Ми просимо всіх небайдужих і щедрих людей, допоможіть зібрати гроші на спіральну систему, врятуйте серце Олександри!

Ми знаємо, що у вас добре серце і частина цього добра буде супроводжувати дитину все життя, яка обов'язково стане дуже довгою і дуже щасливою!

Діти не повинні вмирати від виліковних хвороб!

Операція була успішно виконана, Олександра абсолютно здорова!