МІС УКРАЇНА 2022
Взяти участь!

Про конкурс

Про конкурс

Національний конкурс «Міс Україна» - це гордість і надбання нашої країни, який проводиться в Україні щорічно з 1991 року. Це унікальний проект, який має ексклюзивне право представлення нашої країни на Міжнародних конкурсах Miss World, Miss Earth, Miss International.

За свою 30-річну історію Конкурс «Міс Україна» став стартовим майданчиком для багатьох українських дівчат, які досягли успішності і реалізації, завдяки не тільки перемозі, а й участі в ньому.

Однією з основних місій Національного комітету конкурсу «Міс Україна» є гідне подання нашої країни на світовій арені і популяризація України в усьому світі. Наша команда щодня працює над іміджем конкурсу, віддаючи більшу частину часу благодійним та соціальним ініціативам і культурним проектам. Учасниці конкурсу краси «Міс Україна» є втіленням краси і благородства. Протягом відбору конкурсанток почесне журі звертає увагу на соціальну діяльність дівчат, їх хобі та освіченість. Переможниці відправляються представляти Україну на конкурсах Miss World, Miss Earth, Miss International.

Miss World - це:

Найбільший конкурс краси, який проводиться з 1951 року. Телеаудиторія фінального шоу охоплює глядачів більш ніж в 200 країнах. Учасниці з 120 країн світу. Основна місія конкурсу - благодійні ініціативи «Beauty with a purpose».

Miss Earth - це:

Один з найпрестижніших конкурсів краси у світі, що проводиться під егідою ООН. Основна місія конкурсу - збереження Землі, охорона оточуючого середовища, живої природи. Конкурс проводиться на Філіппінах. У конкурсі беруть участь представниці з 90 країн. Переможниця стає послом ООН з питань розвитку Програми по збереженню навколишнього середовища.

Miss International - це:

Четвертий за величиною конкурс краси в світі, який проводиться з 1960 року. Благодійною місією конкурсу є Світ на Землі, допомога дітям з бідних сімей по всьому світу (через програми UNICEF та інші організації). Конкурс проводиться в Японії. У конкурсі беруть участь представниці з 90 країн.

Історія конкурсу

Нічого не робить жінку більш красивою, ніж віра в те, що вона красива

Ми завжди повинні пам'ятати про красу, яка нас оточує і надихає на подвиги і досягнення. Споконвіку Україна славилася красою своїх жінок, яким присвячували вірші та пісні, заради яких створювали пам'ятники архітектури та мистецтва. Протягом багатьох століть, українки, зберігаючи мир, прославляли свої землі, ставали королевами інших держав. Легендарні історичні особистості втрачали голови від краси, мудрості та душевності великих українських жінок.

Ще в післявоєнній Європі виникла потреба в красі і її оцінкою. Такв 1947 році був створений офіційний конкурс 'Міс Європа'.

У 1991 році Україна стала самостійним членом федерацій, які проводять офіційні конкурси краси. Таких федерацій три: 'Міс Світ', 'Міс Всесвіт' і 'Міс Європа'. А ліцензію на право проведення національних конкурсів, переможниці яких представлятимуть Україну на найпрестижніших парадах краси, отримав Національний комітет 'Міс Україна'.

За ці роки переможниці конкурсу «Міс Україна» завоювали не один титул на світових подіумах. Українки змогли правильно піднести свою елегантність, вишуканість і красу. Тим самим довівши і показавши українську неповторність.

Жюрi

Юхан <span>Нільсон</span>

Юхан Нільсон

Джейкоб <span>Арабо</span>

Джейкоб Арабо

Сімон <span>Пюрі</span>

Сімон Пюрі

Тіна <span>Кароль</span>

Тіна Кароль

Алік <span>Монополі</span>

Алік Монополі

Сінді <span>Бруна</span>

Сінді Бруна

Андре <span>Тан</span>

Андре Тан

Соня <span>Плакидюк</span>

Соня Плакидюк

Ірина <span>Татаренко</span>

Ірина Татаренко

Вероніка <span>Щіпцова</span>

Вероніка Щіпцова